Skindom​

Skindom, ürünleri içerisinde doğal aktif içerikler barındırır. Ürünlerinin tamamı mükemmel etkinliğe sahip, doğal bitki ekstrelerinden seçilmiştir. Doğa dostu özelliğiyle adından sıkça bahsettiren Skindom, cilt sağlığı ve bakımında doğal formülleriyle bilimsel çalışmalardan aldığı güç ile teknolojisini sürekli geliştirmekte ve cilt sağlığına yönelik kesin sonuçlar elde etmektedir.

Doğal dokunuşuyla kusursuz cilt hedefleyen Skindom cilt temizliği, cilt arındırma, cilt nemlendirme, akne, güneş kremlerinin yanı sıra onarıcı kategorisiyle geniş ürün yelpazesine sahiptir. Skindom maske ve ampul deneyimlerinde de başarıya ulaşarak doğallığını korumayı başardı.

Skindom ürünlerini ambalajlarken doğa dostu prensiple çalışarak gereksiz kutulama yapmaz. Tüm ambalajları geri dönüşüm özelliğine sahiptir. Kalite ve güvenilirlik testini etkili sonuçları sayesinde ispatlayarak güvenilirlik için reklama ihtiyaç duymaz. Skindom ürünlerinin aktif içerik maddelerini inceleyerek madde içerikleri hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Ürün Talebi

Online Talep ve Randevu sayfamız ile bize ulaşarak, ürün ve uygulamalarımız için fiyat bilgisi alabilir ve talebinizi bize iletebilirsiniz.