Norel Dr. Wilsz

Dr. Norel Wilsz 50 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye’de başarılara imza atıyor. Norel ile profesyonel kullanıma özel tasarlanmış ürün grubu sayesinde doğal içeriğe ve yüksek kaliteye sahip olabilirsiniz. Cilt bakımının yanı sıra cilt sorunlarının tedavisine yönelik geliştirdiği kategoriler sayesinde kendi cilt probleminize uygun cildinizi sağlığına kavuşturacak ürünleri belirleyip kullanabilirsiniz. Kuru cilt bakımı, yağlı cilt bakımı, hassas ve rozasealı cilt bakımı, karma cilt bakımı, akneli cilt bakımı, lekeli cilt bakımının yanı sıra yaşlanma karşıtı serisi ile tüm beğenileri üzerine şimdiden topladı.

Doğal içeriği ve yüksek kalitesi ile cilt sağlığınızı korurken ürün içeriklerinin hiçbiri paraben, koku verici zararlı madde ve yağlar içermez. İnsanların doğal yaşama hakkına olan saygısını aynı şekilde yeryüzündeki diğer canlılar için göstererek hayvanlar üzerinde test yapmamayı prensip edinmiştir.

Ürün Talebi

Online Talep ve Randevu sayfamız ile bize ulaşarak, ürün ve uygulamalarımız için fiyat bilgisi alabilir ve talebinizi bize iletebilirsiniz.