Mediderm

Mediderm’in “SPF 30 UVA+UVB PA+++​” ve “​Cilt Tonu Düzenleyici BB Krem SPF 30​” kremleri ile cildinizi güneşe ve yaşlanmaya karşı, emin bir şekilde korunursunuz.

SPF 30 UVA+UVB PA+++

Güneş koruma ve yaşlanmaya karşı koruma sunan formül, UVA ve UVB ışınlarına karşı cildinizi korumaya yardımcı olur. Cilt görümünün tazelenmesine destek vererek, yaşlanma belirtilerine karşı koruma sağlar. Antioksidan içeriği sayesinde, çevresel zararlara karşı cildi korur. En hassas ciltler için bile uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Foto stabildir. Komedojenik değildir. Paraben içermez.

Suya ve terlemeye dayanıklı formülü kadın ve erkek fark etmeksizin herkese önerilir. Yağlı – akneye meyilli ve hassas ciltlerde de güvenle kullanılabilir. 2 saatte bir yinelenmelidir. Tüm güneş koruyucular yeteri miktarda kullanıldıklarında etkin koruyabilirler. Yüz için bir çay kaşığı dolusu (2ml) güneş koruyucu yeterlidir. Diğer vücut bölgelerine ise orantılı olarak güneş koruyucu uygulanmalıdır.

Güneş Koruma Faktörü (SPF), doğru güneş koruyucuyu uygulamanız durumunda, ürünün cildinizi ne kadar süreyle güneşin zararlı etkilerinden koruyacağını açıklar. Çok açık tenli insanlar, güneşli bir günde yaklaşık 15 dakika içinde bu zararlı etkileri yaşamaya başlarlar, 15 faktörlü bir güneş koruyucu kullanmak (doğru olarak uygulandığında ve yenilendiğinde), güneş yanığını yaklaşık 225 dakika (güneş yanığına kadar 15 faktör x 15 dakika = 225) veya 3 saat ve 45 dakika önleyecektir. 30 faktörlü bir güneş koruyucu, cildi yanmaktan 450 dakika (30 x 15 = 450) veya 7 saat 30 dakika süreyle korumaktadır.

Cilt Tonu Düzenleyici BB Krem SPF 30​

BB kremler ciltteki leke ve kusurları kapatma, cildi nemlendirme ve dış etkenlerden koruma gibi etkileri nedeniyle kullanılan ürünlerdir. İlk olarak Almanya’da lazer uygulamaları ve peeling tedavileri ile estetik ameliyatları sonrasında cilde yapılan işlemleri kamufle etmek ve kısa sürede cildin iyileşmesini sağlamak amacıyla formüle edilen BB kremlerin açılımı “Blemish Balm” dır. BB kremler “fondöten-nemlendirici, koruyucu” gibi bir kaç amacı tek başına yaptığı için günlük kullanımın da kolaylaşmasını sağlar.

Almanya’dan sonra Güney Kore’ye oradan da Uzak Doğu ülkeleri, Avrupa ve ABD’ye kadar bütün dünyada bilinen ve aranan bir ürün grubu haline gelmiş bu ürünler, 2012 yılından itibaren MAYA PHARMA tarafından da Perakende kullanıma sunulmaktadır.

BB kremler cilt tonunu eşitleme, nemlendirme, geniş spektrumlu yüksek güneş koruma etkilerinin yanı sıra ayrıca yaşlanma karşıtı ve cilt lekelerini azaltıcı etkisi nedeniyle tek başına kullanıldığı gibi, makyaj altı astar olarak da kullanıma uygundur. İçeriğindeki pigment konsantrasyonu, fondötenlerle kıyaslandığında daha düşük olduğundan ciltte ağırlık hissi oluşturmaz.

Ürün Talebi

Online Talep ve Randevu sayfamız ile bize ulaşarak, ürün ve uygulamalarımız için fiyat bilgisi alabilir ve talebinizi bize iletebilirsiniz.