LED Terapi

Omega Light cilt yaşlanmasını yavaşlatmaya yönelik olan anti-aging uygulamalar arasında son yıllarda ön plana çıkan gelişmelerden biri olan LED (Light Emitting Diodes-ışık yayan diyot) teknolojisine dayalı bir uygulamadır.
Estetimax® bünyesinde “Led Terapi” uygulamasından hem kadınlar, hem de erkekler yararlanabilmektedir.

Omega Light Teknolojisi Nelerde Etkilidir?

Omega Light; hem cilt yenilenmesinde ve hem de yara iyileşmesinde uygulanmaktadır. Özellikle akne tedavisinde sıkça kullanılan yöntemlerden biridir. Yaz aylarında güneşin etkisiyle akne oluşumu azalmakta, fakat ultraviyole ışınları nedeniyle de cilt yaşlanması gerçekleşmektedir. Bu nedenle hem akne oluşumunu engelleyen ve hem de ultraviyole ışını olmayan mavi ışık ile daha sağlıklı, genç ve ışıltılı bir cilde kavuşabilirsiniz. Herhangi bir yan etkisi olmayan Omega Light ışınları, akne oluşumuna neden olan bakteriyi yok ederek akne belirtilerinin iyileştirilmesini sağlamaktadır.

Omega Light Nasıl Etki Eder?

Yaklaşık on iki yıl süren bilimsel araştırmalar sonucunda bulunmuş olan bir sistemdir. Bu ışık vücudun destek dokusunun onarımı ve yenilenmesinden sorumlu hücresel mekanizmaları harekete geçirerek yaşlanma süreciyle savaşmakta ve cildin kan dolaşımını arttırmaya yardımcı olmaktadır. Bu nedenle cildin gençleştirilmesinde olduğu kadar; psoriasis, vitiligo ve bazı cilt kanseri türlerinde de kullanılmaktadır.

Randevu Alın

Online Randevu sayfamız ile bize ulaşarak, ürün ve uygulamalarımız için fiyat bilgisi alabilir ve randevu talebinizi bize iletebilirsiniz.