Hakkımızda

Minimum efor harcayarak maksimum güzellik elde edebileceğinizin inancıyla yola çıkan güzellik merkezi: Estetimax®
Kurucusu olan Sevcan Çağlar, alanında uzmanlaşmış bir estetisyendir. Sevcan Çağlar, 2 Mart 1987 yılında İsviçre’de doğdu. Eğitim hayatına Türkiye’de devam eden Çağlar, Uludağ Üniversitesi Biyoloji Bölümünü ve Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliğini tamamladı. Lisans eğitimlerinin yanı sıra, cilt ve vücut uygulamalarıyla ilgili de birçok alanda sertifikasyon eğitimleri aldı. Bilgi ve deneyimi ile her zaman katma değer yaratmaya büyük önem veren Çağlar, birçok farklı laboratuvarda da gönüllü olarak çalıştı.

Estetimax® birbirinden farklı birçok uygulamaya, özel dekore edilmiş bir ortamda ve her zaman birebir ilgi görerek ulaşabileceğiniz bir güzellik merkezi. Merkezimizde hizmet alan her danışanı iyi tanımak ve nasıl bir yol izleyeceğimize birlikte karar vermek bizim için çok önemlidir. Yalnızca danışanlarımızın talep ettikleri uygulamaları yapmak yerine, ihtiyaçlarını doğru bir şekilde belirleyerek, kişiye özel programlar hazırlamayı tercih ediyoruz. Uygulamalar sırasında da yaptığımız her işlem hakkında ayrıntılı bilgi vermeye özen gösteriyoruz.

Huzur dolu bir ortamda ne kadar değerli olduğunuzu hissedebileceğiniz, güven duyarak hizmet alabileceğiniz Estetimax®, Bursa’nın Nilüfer bölgesinde sizi bekliyor.
Minimum efor ile maksimum güzellik Estetimax®ta…

Randevu Alın

Online Randevu sayfamız ile bize ulaşarak, ürün ve uygulamalarımız için fiyat bilgisi alabilir ve randevu talebinizi bize iletebilirsiniz.