CCA Sunscreen​

Kanser Konseyi güneş kremi, Avustralya’nın çeşitli cilt tiplerine, yaşam tarzı gereksinimlerine ve tercihlerine uyacak geniş bir formüle sahip bir numaralı güneş koruyucu markasıdır. Ürün yelpazesi, vücut güneş koruyucuları ve özel cilt bakım yararları da dahil olmak üzere yüz güneş koruyucuları içerir.

Kanser Konseyi güneş kremi, tüm Avustralyalıların güneş kremi kullanarak kendilerini UV hasarlarından korumasını kolaylaştırmayı ve eğlenceli hale getirmeyi amaçlar.

Trip Advisor tarafından üç yıldan beri üst üste En Güvenilir Güneş Kremi ve Gezginlerin En Favorisi olarak değerlendirmeye sunuldmakta ve Kanser Konseyi güneş kremi, güneşten korunmanın kendileri ve aileleri için önemini bilen Avustralyalılar için genellikle ilk tercih olmaktadır.

Kanser Konseyi güneş kremi, herkese ve her duruma uygun bir ürüne sahiptir. SPF50 + ve SPF30 formülleri sunan Cancer Council güneş kremi, zararlı UV ışınlarına karşı çok yüksek, geniş spektrum koruması sağlarken, aynı zamanda çeşitli Avustralya yaşam tarzlarına, gereksinimlerine ve bütçelerine hitap eder. Avustralya’da bir numaralı güneş koruyucu markadır.

Tüm Kanser Konseyi ürünlerinden yapılan satışlar, kanser araştırma ve hizmetlerinin finanse edilmesine yardımcı olmaktadır.

Ürün Talebi

Online Talep ve Randevu sayfamız ile bize ulaşarak, ürün ve uygulamalarımız için fiyat bilgisi alabilir ve talebinizi bize iletebilirsiniz.