Ayak Detoksu

Ayak Detoksu, vücudumuzun fiziksel ve ruhsal enerji seviyelerini, canlılığı ve direnci yükseltmek için etkili bir uygulamadır. Ayak Detoksu aynı zamanda vücudu toksinlerden, kimyasallardan, radyasyondan, ayrıca cilt katmanlarında bulunan ve vücudun toksin atmasını engelleyen diğer yabancı maddelerden de arınmasını sağlar.
Estetimax® bünyesinde “Ayak Detoksu” uygulamasından hem kadınlar, hem de erkekler yararlanabilmektedir.
Detoks Nedir?

Detoks, en genel tanımı ile “Arınmadır”. Herhangi bir yolla vücudumuza giren ya da vücudumuz tarafından üretilen ve atık madde olarak dışarı atılmayı bekleyen zararlı toksinlerden arınma anlamına gelmektedir.

Toksin Nedir ve Nasıl Oluşur?

Günümüzde genellikle “Serbest Radikaller” olarak adlandırılan toksinler, en genel tanımıyla “zehir” demektir. Toksinler, vücudumuzda meydana gelen kimyasal reaksiyonlar sonucu üretilmekle  birlikte, besin su ve hava yolu ile dışarıdan da alınmaktadır.

Yanlış beslenme şekli ve sindirim sistemi problemlerinin varlığında da vücutta kolaylıkla toksinler birikmeye başlarlar. Stres, aşırı yorgunluk ve zararlı alışkanlıklar da vücutta toksin birikiminin önemli nedenlerindendir.

Ayak Detoksuna Neden İhtiyacımız Var?

Detoks Cihaz uygulaması, vücudumuzun fiziksel ve ruhsal enerji seviyelerini, canlılığı ve direnci yükseltmek için uygulanırken, aynı zamanda vücudu toksinlerden, kimyasallardan, radyasyondan, ayrıca cilt katmanlarında bulunan ve vücudun toksin atmasını engelleyen diğer yabancı maddelerden de arınmasını sağlar. Bunun sonucunda metabolizma hızlanır, vücut daha az su tutar, enfeksiyon riski azalır, hafıza güçlenir, idrar kontrolü kolaylaşır, Ph dengelenir, bağışıklık sistemi güçlenir, baş ağrısı, romatizma ağrılarını hafifletir ve zayıflamaya yardımcı olur.

Detoksun Faydaları​

Ayak Detoks Cihaz Uygulamasının Faydaları Nelerdir?​

Detoks Cihaz uygulaması, vücudun fiziksel ve ruhsal enerji seviyelerini, canlılığı ve direnci yükseltmek için uygulanırken, aynı zamanda vücudu toksinlerden, kimyasallardan da arındırır.

Ayak Detoksu Kimlere Uygulanabilir ?

Ayak Detoksu Kimlere Uygulanmamalıdır?

İyon Detoks Cihazının Çalışma Prensibi

Su ile doldurulmuş özel bir kabın içerisine eller veya ayaklar konularak iyon detoks cihazı çalıştırılır. Belirli bir süre sonra el ve ayaklarımızda bulunan refleks noktalarından, hücre duvarları arasında birikmiş olan toksin (zehir) maddeler çıkmaya başlar. Bu arınma metodu hücre duvarları arasında oluşan toksin (zehir) maddelerinin vücudun dışına atılmasını sağlar. Belirli bir süre sonra el ve ayaklarımızda bulunan 4000’den fazla kanal vasıtasıyla (her biri vücudumuzdaki bir organla bağlantılı olan noktalar) hücre duvarları arasında birikmiş olan toksin (zehir) maddeler çıkmaya başlar. Sadece 30 dakikada vücudunuzu temizlemiş olursunuz.

Ayak Detoksu Seansları Nasıl Olmalı?

Detoks el ve ayaklara uygulanan, fiziksel ve ruhsal enerjiyi yükseltmek için uygulanan bir yöntemdir. Vücudu cilt katmanlarında bulunan toksinlerden arındırır. İlk 14 Seans sonrasında yılda 3-4 defa 1’er seans uygulanması son derece faydalıdır.

Randevu Alın

Online Randevu sayfamız ile bize ulaşarak, ürün ve uygulamalarımız için fiyat bilgisi alabilir ve randevu talebinizi bize iletebilirsiniz.